RADIO Internetowe

Radio internetowe

Polska stacja - polskie radio w internecie. Między innymi radio disco polo, rock, pop, jazz, mp3, po prostu radio online. Znudziły ci się rozgłośnie ogólnopolskie jak np. rmf, zet, polskie radio, trójka, radio bis? Nie masz ochoty już słuchać sieci radiowych (eska, planeta fm, rmf maxxxx) albo stacji lokalnych i regionalnych lub innego radia fm lub internetowe (np. abradio)?. PolskaStacja to Polskie rozgłośnie radiowe,nie tylko złote przeboje i muzyka. Posłuchaj za darmo radia polska stacja - najlepsza muzyka w sieci i rozgłośnia radiowa w polskim internecie. Radiostacja przez internet, lecz bez audycji radiowych. Nie znajdziesz tutaj radia rmf, eska, zet, trójki, radia wawa, planety fm, ale posłuchasz tu np. rozgłośni radiowej disco polo, hip hop, złote przeboje, rock, polskie przeboje, club, house, techno,jazz, party.. Pisze o naszym radio wikipedia. A Historia radia polskastacja sięga kilku lat. Posłuchaj za darmo naszej stacji radiowej zawsze gdy korzystasz z internetu. Zapamiętaj ten adres Radio Polskastacja.pl.

Radio Online

Polskie Radio

Radiostacja
Radio w internecie

  • Kanały radiowe
  • Radio Teksty Piosenek
  • Radio Teledyski
  • Radio - Wydarzenia muzyczne
  • Radio - Gry online FM
  • Radio - Dzwonki
  • Radio - Społeczność
Radio RMF FM 
Radio Internetowe Party

Największe przeboje muzyki tanecznej - disco,dance, Eurodance. Przeboje z dyskotek od lat '70, aż po czasy współczesne. Znajdziesz tutaj takich wy ...

Radio Internetowe Party
Dla sponsorów
W związku z tym, że internet stał się najszybciej rozwijającym się medium, a jego globalny zasięg stworzył nieograniczone możliwości, chcemy Państwu zaoferować doskonały produkt dla promocji Państwa firmy -internetowy portal radiowy "Polska Stacja". Dzięki niemu, możecie Państwo w pełni wykorzystać wszelkie możliwości jakie niesie ze sobą "sieć". Sponsoring portalu www.PolskaStacja.pl stanie się nieocenionym narzędziem służącym do promocji Państwa marki i produktu.

CO OFERUJEMY?
Oferujemy Państwu nowoczesne, dynamicznie rozwijające się narzędzia promocji. Radio w Internecie. Rynek reklamy internetowej rozwija się bardzo dynamicznie. Nie da się ukryć, że promocja w sieci to bardzo atrakcyjna forma reklamy. Jeżeli weźmie się dodatkowo pod uwagę cenę (znacznie niższą od reklamy telewizyjnej, czy nawet tradycyjnej radiowej), zasięg oraz możliwości, stanie się to oczywiste. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na umieszczenie swojej oferty w sieci. Zatem chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy w ramach sponsoringu portalu PolskaStacja - jedynego w Polsce internetowego portalu stacji radiowych.

JAKIE KORZYŚCI MAJĄ PAŃSTWO ZE WSPÓŁPRACY Z PolskaStacją ?

po pierwsze:niski koszt promocji w porównaniu z mediami tradycyjnymi,
po drugie:atrakcyjne rabaty z tytułu wielkości zamówienia lub stałej współpracy
(negocjacje indywidualne),
po trzecie:łatwość oceny efektywności reklamy (klient otrzymuje adres do statystyk oglądalności bannera),
po czwarte:wykorzystanie ważnego (nowoczesnego) medium w komunikacji
z potencjalnymi klientami Państwa Firmy,
po piąte:promocja serwisów www Firmy
(banner jest odnośnikiem do stron www Firmy),
do tego:dostępność 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
i wreszcie:globalny zasięg - serwis dostępny jednocześnie na całym świecieW celu zasięgnięcia dodatkowych informacji prosimy o kontakt z redakcją PolskiejStacji
drogą elektroniczną:

redakcja(małpa)polskastacja(kropka)pl

Zapraszamy też do zapoznania się z najnowszymi badaniami statystycznymi
naszego portaluPolskie Radio Radio Zlote Przeboje Radio disco polo
Radio Maryja
Masz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: