RADIO Internetowe

Radio internetowe

Polska stacja - polskie radio w internecie. Między innymi radio disco polo, rock, pop, jazz, mp3, po prostu radio online. Znudziły ci się rozgłośnie ogólnopolskie jak np. rmf, zet, polskie radio, trójka, radio bis? Nie masz ochoty już słuchać sieci radiowych (eska, planeta fm, rmf maxxxx) albo stacji lokalnych i regionalnych lub innego radia fm lub internetowe (np. abradio)?. PolskaStacja to Polskie rozgłośnie radiowe,nie tylko złote przeboje i muzyka. Posłuchaj za darmo radia polska stacja - najlepsza muzyka w sieci i rozgłośnia radiowa w polskim internecie. Radiostacja przez internet, lecz bez audycji radiowych. Nie znajdziesz tutaj radia rmf, eska, zet, trójki, radia wawa, planety fm, ale posłuchasz tu np. rozgłośni radiowej disco polo, hip hop, złote przeboje, rock, polskie przeboje, club, house, techno,jazz, party.. Pisze o naszym radio wikipedia. A Historia radia polskastacja sięga kilku lat. Posłuchaj za darmo naszej stacji radiowej zawsze gdy korzystasz z internetu. Zapamiętaj ten adres Radio Polskastacja.pl.

Radio Online

Polskie Radio

Radiostacja
Radio w internecie

  • Kanały radiowe
  • Radio Teksty Piosenek
  • Radio Teledyski
  • Radio - Wydarzenia muzyczne
  • Radio - Gry online FM
  • Radio - Dzwonki
  • Radio - Społeczność
Radio RMF FM 
Radio Internetowe Disco Polo

Kanał z muzyką Disco Polo - lub jak kto woli muzyka chodnikowa. Chyba nikomu nie trzeba go charakteryzować? Kiedyś lekceważona, wyśmiewan ...

Radio Internetowe Disco Polo
Jak słuchać

1) Za pomocą Webplayer'a - wystarczy ze klikniesz na przycisk "Włącz to radio " obok wybranego kanału muzycznego.

Ten sposób słuchania nie wymaga instalacji żadnych zewnętrznych programów, wystarczy że Twoja przeglądarka internetowa wyposażona jest w Adobe Flash Player. Według statystyk 99% użytkowników ma zaimplementowany Flash Player w swojej przeglądarce, na wszelki wypadek podajemy jednak link do pobrania i instalacji Flash Playera: http://get.adobe.com/flashplayer/

2)  Za pomocą któregoś z poniższych playerów:

- Winamp Player - Jeżeli nie masz zainstalowanego programu Winamp możesz go pobrać stąd: http://pl.winamp.com/ . Po instalacji Winamp'a, wchodzisz na naszą witrynę i klikasz obok wybranego kanału (Sekcja "GOTOWE STACJE RADIOWE ") na przycisk "Inny Odtwarzacz" i wybierasz "Słuchaj w odtwarzaczu Winamp".

- Windows Media Player - ten odtwarzacz jest domyślnie w każdym komputerze korzystającym z systemu operacyjnego Windows. Dlatego jeżeli korzystasz z systemu Windows wystarczy, że na naszej stronie internetowej klikniesz obok wybranego kanału (Sekcja "GOTOWE STACJE RADIOWE ") na przycisk "Inny Odtwarzacz" i wybierzesz "Słuchaj w odtwarzaczu Windows Media Player".

- Real Player - Jeżeli nie masz zainstalowanego programu Real Player możesz go pobrać stąd: http://uk.real.com/realplayer/trialpay/ (Kliknij w przycisk "Free Download") . Po instalacji Real Player'a, wchodzisz na naszą witrynę i klikasz obok wybranego kanału (Sekcja "GOTOWE STACJE RADIOWE ") na przycisk "Inny Odtwarzacz" i wybierasz "Słuchaj w odtwarzaczu Real Player".

 - Itunes - Jeżeli nie masz zainstalowanego programu Itunes możesz go pobrać stąd: http://www.apple.com/pl/itunes/download/ (Kliknij w przycisk "Free Download") . Po instalacji Itunes wchodzisz na naszą witrynę i klikasz obok wybranego kanału (Sekcja "GOTOWE STACJE RADIOWE ") na przycisk "Inny Odtwarzacz" i wybierasz "Słuchaj w odtwarzaczu Itunes" aby uruchomić daną stację. Itunes to bardzo popularny odtwarzacz wśród użytkowników komputerów MAC firmy Apple.

 Więcej informacji znajdziesz w naszym dziale POMOCPolskie Radio Radio Zlote Przeboje Radio disco polo
Radio Maryja
Masz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: