Aktualności
grafika artykułu Vaya Con Dios żegna się w Warszawie

Vaya Con Dios żegna się w Warszawie25 marca w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Vaya Con Dios. Koncert będzie częścią jej pożegnalnej trasy.
Grupa Vaya Con Dios powstała w 1986 roku w Belgii. Bardzo szybko zyskała fanów za sprawą niepowtarzalnego brzmienia i klimatu utworów. Ten unikatowy styl tworzą melancholijny głos Dani Klein, charakterystyczne brzmienia akustycznej gitary, kompozycje czerpiące z różnych kultur i stylów muzycznych np. z hiszpańskiego flamenco, francuskiej chanson czy z muzyki cygańskiej. Wylansowali takie przeboje jak "What's A Woman", "Time Flies", "Puerto Rico", "Don't Break My Heart" czy "Nah Neh Nah".

Vaya Con Dios - zdjęcie

fot. PRPhotos.com

Dziś Vaya Con Dios ma na swoim koncie 9 albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy. W 1996 zespół wystąpił jako gwiazda Festiwalu w Sopocie. W tym samym roku Dani Klein, z powodów osobistych, zdecydowała się na zawieszenie działalności grupy. Po 9 latach przerwy zespół wrócił w świetnym stylu albumem "The Promise" i kolejnym hitem "No One Can Make You Stay". Mogliśmy się o tym przekonać na żywo podczas wyprzedanych koncertów w 2005, 2006 i 2010 roku.

Pomimo tych sukcesów, Klein ogłosiła zakończenie kariery. W 2013 roku artystka zaplanowała serię pożegnalnych koncertów.

Sprzedaż biletów na warszawski występ ruszy już wkrótce.

megafon.pl
PŁYTA VAYA CON DIOS NA ALLEGRO


« powrótMasz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: