Vaya Con Dios żegna się w Warszawie

wiadomosci muzyczne

Radio internetowe

Polska stacja - polskie radio w internecie. Między innymi radio disco polo, rock, pop, jazz, mp3, po prostu radio online. Znudziły ci się rozgłośnie ogólnopolskie jak np. rmf, zet, polskie radio, trójka, radio bis? Nie masz ochoty już słuchać sieci radiowych (eska, planeta fm, rmf maxxxx) albo stacji lokalnych i regionalnych lub innego radia fm lub internetowe (np. abradio)?. PolskaStacja to Polskie rozgłośnie radiowe,nie tylko złote przeboje i muzyka. Posłuchaj za darmo radia polska stacja - najlepsza muzyka w sieci i rozgłośnia radiowa w polskim internecie. Radiostacja przez internet, lecz bez audycji radiowych. Nie znajdziesz tutaj radia rmf, eska, zet, trójki, radia wawa, planety fm, ale posłuchasz tu np. rozgłośni radiowej disco polo, hip hop, złote przeboje, rock, polskie przeboje, club, house, techno,jazz, party.. Pisze o naszym radio wikipedia. A Historia radia polskastacja sięga kilku lat. Posłuchaj za darmo naszej stacji radiowej zawsze gdy korzystasz z internetu. Zapamiętaj ten adres Radio Polskastacja.pl.

Radio Online

Polskie Radio

Radiostacja
Radio w internecie

  • Kanały radiowe
  • Radio Teksty Piosenek
  • Radio Teledyski
  • Radio - Wydarzenia muzyczne
  • Radio - Gry online FM
  • Radio - Dzwonki
  • Radio - Społeczność
Radio RMF FM 
Radio Internetowe Muzyka Francuska

Muzyka Francuska. ...

Radio Internetowe Muzyka Francuska
Aktualności
grafika artykułu Vaya Con Dios żegna się w Warszawie

Vaya Con Dios żegna się w Warszawie25 marca w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Vaya Con Dios. Koncert będzie częścią jej pożegnalnej trasy.
Grupa Vaya Con Dios powstała w 1986 roku w Belgii. Bardzo szybko zyskała fanów za sprawą niepowtarzalnego brzmienia i klimatu utworów. Ten unikatowy styl tworzą melancholijny głos Dani Klein, charakterystyczne brzmienia akustycznej gitary, kompozycje czerpiące z różnych kultur i stylów muzycznych np. z hiszpańskiego flamenco, francuskiej chanson czy z muzyki cygańskiej. Wylansowali takie przeboje jak "What's A Woman", "Time Flies", "Puerto Rico", "Don't Break My Heart" czy "Nah Neh Nah".

Vaya Con Dios - zdjęcie

fot. PRPhotos.com

Dziś Vaya Con Dios ma na swoim koncie 9 albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy. W 1996 zespół wystąpił jako gwiazda Festiwalu w Sopocie. W tym samym roku Dani Klein, z powodów osobistych, zdecydowała się na zawieszenie działalności grupy. Po 9 latach przerwy zespół wrócił w świetnym stylu albumem "The Promise" i kolejnym hitem "No One Can Make You Stay". Mogliśmy się o tym przekonać na żywo podczas wyprzedanych koncertów w 2005, 2006 i 2010 roku.

Pomimo tych sukcesów, Klein ogłosiła zakończenie kariery. W 2013 roku artystka zaplanowała serię pożegnalnych koncertów.

Sprzedaż biletów na warszawski występ ruszy już wkrótce.

megafon.pl
PŁYTA VAYA CON DIOS NA ALLEGRO


« powrót


Polskie Radio Radio Zlote Przeboje Radio disco polo
Radio Maryja
Masz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: