Aktualności
grafika artykułu Kings of Leon powracają do Polski

Kings of Leon powracają do Polski


Po prawie półtorarocznej przerwie w koncertowaniu, Kings of Leon powracają na scenę. Niezawodna czwórka z Nashville pojawi się w Polsce na wyjątkowym, jedynym w tym roku w Europie i na świecie koncercie halowym. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć zespół w zupełnie nowych warunkach. Po trzech występach festiwalowych będzie to pierwszy w Polsce samodzielny koncert. Kings of Leon. Zespół wystąpi 8 września w TAURON Arenie Kraków.Tego wieczoru liczyć się będzie jedynie kochany przez polską publiczność południowy rock. Bracia Followill zgodnie z zapowiedziami pracują już nad kolejnym, siódmym w karierze, albumem. Na miejsce sesji nagraniowych wybrali studio w Los Angeles, to samo, w którym powstały ich dwa pierwsze krążki, należące już do klasyki gatunku Youth and Young Manhood oraz Aha Shake Heartbreak. Możemy się więc spodziewać powrotu Kings of Leon do korzeni. Branża muzyczna jest dziś pełna niespodzianek, dlatego premiera nowego materiału może nastąpić w każdej chwili bez wcześniejszych zapowiedzi.

Niecierpliwie na niego czekając zasłuchajmy się jeszcze raz w takich hitach jak Use Somebody, Sex on Fire czy Supersoaker podczas magicznej wrześniowej nocy w Krakowie. Być może niektóre z nowych kompozycji usłyszymy również na żywo już wtedy… Do zobaczenia w Krakowie!

Bilety w cenach od 249 zł w sprzedaży na www.eventim.pl/kings-of-leon

 


« powrótMasz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: