Aktualności
grafika artykułu Capital of Rock -  gwiazdą wydarzenia będzie Rammstein

Capital of Rock - gwiazdą wydarzenia będzie Rammstein


Wspólnymi staraniami Europejskiej Stolicy Kultury 2016 oraz RockloudLive w ostatnią sobotę sierpnia Wrocław zamieni się w stolicę muzyki rockowej.

Koncert Rammstein należeć będzie do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska. Bezkompromisowe brzmienie gitar wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi stworzą unikalny spektakl.Na Stadionie Wrocław, jako gość specjalny, wystąpią również specjaliści od misji niemożliwych – amerykańska formacja Limp Bizkit. Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych. We Wrocławiu zagrają po raz pierwszy. Tuż przed zachodem słońca na scenie pojawi się Bullet For My Valentine. Walijski kwartet udzieli elekcji europejskiego metalcore. Przed nimi zagrają Amerykanie z grupy RED, prezentując jak brzmią gitary w południowym słońcu Stanów Zjednoczonych. Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie OCN. Wrocławskie trio ma na swoim koncie dziesiątki koncertów na największych polskich i zagranicznych scenach.

Bilety w cenach od 179 zł w sprzedaży na www.eventim.pl/capital-of-rock


« powrótMasz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: