Aktualności
grafika artykułu Tom Odell "The Wrong Crowd"

Tom Odell "The Wrong Crowd"


Kiedy  w 2013r. Tom Odell został wyróżniony nagrodą BRIT Awards 2013 w kategorii Critics’ Choice Award Awards, o tym młodym i niezwykle utalentowanym Brytyjczyku stało się bardzo głośno. Debiutancki singiel „Another Love” szturmem podbił światowe listy przebojów, a jego debiutancka płyta „Long Way Down” rozeszła się  w ponad milionowym nakładzie na całym świecie, a w Polsce pokryła się złotem!  
Teraz Tom powraca z nową płytą studyjną. Album zatytułowany „Wrong Crowd” ukaże się 10 czerwca nakładem Columbia Records należącej do wytwórni Sony Music. Płyta dostępna będzie na nośniku CD w wersji podstawowej (11 utworów), CD Deluxe (dodatkowe 4 kompozycje), a także na winylu.  Za jej produkcję odpowiada Jim Abbiss (Arctic Monkeys, Kasabian, Adele). Pierwszym oficjalnym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Magnetised”.
„Chciałem, aby piosenki brzmiały wzniośle i dramatycznie; dużo smyków oraz melodii, które jeszcze bardziej podkreślają muzykalność tych utworów, niczego nie hamując. Album jest opowieścią o człowieku, który żyjąc w obecnym, przewrotnym świecie, tęskni za naturalności i pragnie powrotu do niewinności z okresu dzieciństwa. To fikcyjna historia, ale emocje I przeżycia w niej zawarte, mimo że przejaskrawione, są oczywiście odzwierciedleniem tego, co czułem. Chciałem stworzyć świat z wyolbrzymionym poczuciem rzeczywistości.” – mówi o płycie Tom.
Premierę krążka poprzedzi występ Toma na Orange Warsaw Festival (3 czerwca), podczas którego zaprezentuje nowy materiał.
Tracklista „Wrong Crowd”:
1.    Wrong Crowd
2.    Magnetised
3.    Concrete
4.    Constellations
5.    Sparrow
6.    Still Getting Used to Being On My Own
7.    Silhouette
8.    Jealousy
9.    Daddy
10.    Here I Am
11.    Somehow
12.    She Don’t Belong To Me (wersja deluxe)
13.    Mystery (wersja deluxe)
14.    Entertainment (wersja deluxe)
15.    I Thought I Knew What Love Was (wersja deluxe)


« powrótMasz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: