Regulamin

Regulamin uczestnictwa i publikacji treści w wortalu Polskastacja.pl.


1. PolskaStacja - wydawca wortalu www.polskastacja.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczanie w swoim serwisie przez jego Użytkowników wszelkich materiałów i treści powszechnie rozumianych jako treści w formie tekstowej, graficznej, dźwiękowej, publikowanych w/w serwisie samodzielnie przez jego Użytkowników.

2. PolskaStacja zastrzega sobie również prawo w uzasadnionych przypadkach do modyfikacji przesłanych materiałów i treści włącznie z możliwością ich usunięcia bez powiadomienia Użytkowników.

3. Publikowane przez Użytkowników materiały i treści nie mogą być niezgodne z prawem lub też naruszać praw osób trzecich. Nie mogą również być wulgarne, obraźliwie czy też naruszać zasad współżycia społecznego. Materiały i treści naruszające powyższe postanowienia będą niezwłocznie usuwane przez wydawcę wortalu www.polskastacja.pl , a konto publikującego je Użytkownika blokowane lub usuwane.

4. PolskaStacja - wydawca PolskaStacja.pl zastrzega sobie, że w publikowanych samodzielnie przez Użytkowników w serwisie www.polskastacja.pl materiałach i treściach nie mogą znaleźć się treści reklamujące działalność innych przedsiębiorców lub też naruszające prawa lub interesy wydawcy PolskaStacja.pl. Materiały i treści zawierające powyższe naruszenia będą niezwłocznie zmienione lub usunięte bez powiadomienia Użytkownika.

5. Użytkownicy poprzez samodzielne publikowanie i udostępnianie za pośrednictwem serwisu www.polskastacja.pl materiałów i treści powszechnie rozumianych jako treści w formie tekstowej, graficznej, dźwiękowej, wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku. Wydawca serwisu PolskaStacja.pl zastrzega sobie również prawo do ich kopiowania , rozpowszechniania i publikowania na własny użytek


6. Wydawca PolskaStacja.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez Użytkownika z wortalu www.polskastacja.pl w sposób sprzeczny z postanowieniami niniejszego regulaminu.

7. Zabronione jest wykorzystywanie automatów, skryptów itd. służących do masowego przetwarzania informacji w celu pozyskiwania treści z wortalu www.polskastacja.pl. Właściciel wortalu www.polskastacja.pl zezwala jedynie na ręczne wykonywanie zapytań poprzez odręczne wpisywanie poszukiwanej treści, np. w polu formularza wyszukiwarki.

8. Korzystanie przez Użytkownika z serwisu www.polskastacja.pl jest równoznaczne z wyrażeniem przez niego akceptacji dla postanowień niniejszego regulaminu. Każdy Użytkownik serwisu www.polskastacja.pl , może rejestrować się używając tylko jednego konta w ramach www.polskastacja.pl.

9. Wydawca PolskaStacja.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania modyfikacji niniejszego regulaminu. Korzystanie przez Użytkownika z serwisu również po wprowadzeniu tych zmian równoznaczne będzie z wyrażeniem dla nich akceptacji. W przypadku braku takiej akceptacji, konto Użytkownika w ramach serwisu www.polskastacja.pl zostanie usunięte.

10. Akceptacja niniejszego regulaminu oznacza, iż Użytkownik nie będzie rościł żadnych praw w tym majątkowych, w przypadku, gdy wydawca serwisu www.polskastacja.pl :

  • bez podania przyczyny i powiadomienia usunie jego konto

  • bez podania przyczyny i powiadomienia dokona usunięcia lub modyfikacji materiałów i treści zamieszczonych przez Użytkownika w ramach serwisu www.polskastacja.pl

  •  skopiuje , rozpowszechni i opublikuje treści zamieszczone przez Użytkowników na własne potrzeby i do własnego użytku,

11. Rejestracja w serwisie PolskaStacja.pl oznacza zgodę na otrzymywanie emaili informacyjnych oraz ofert marketingowych reklamodawców.
Masz uwagi lub poprawki do któregoś z elementów serwisu ? Uważasz, że któryś element narusza regulamin http://www.polskastacja.pl ? Wypełnij poniższy formularz i pomóż nam ulepszać ten serwis internetowy.Wpisz poniżej pozdrowienia, które chciałbyś zamieścić w pasku pozdrowień na Polskiej Stacji.

Max. 100 znaków.

[Zamknij okno]

Poleć swojemu znajomemu PolskąStację:

Twój email:
Email znajomego/znajomej: